Jak to funguje

Pro zákazníky – štamgasty

 1. Najděte svoji oblíbenou provozovnu, kterou chcete podpořit v naší aplikaci.
 2. Ještě u nás není registrovaná? Nevadí, navrhněte její registraci.
 3. Jakmile bude provozovna zaregistrovaná, můžete si koupit poukaz na její budoucí služby.
 4. Vaše peníze dostane podnik obratem.
 5. Poukazy vám zašleme emailem ihned pro úspěšném provedení platby v platební bráně.
 6. Poukaz si můžete buď vytisknout nebo předložit provozovateli QR kód přímo z vašeho telefonu (viz níže Použití poukazu v provozovně).
 7. Platnost poukazů je do 31.12.2020.

Pro podniky

 1. Registrujte svoji provozovnu v naší aplikaci.
 2. Prostřednictvím této aplikace si vaši věrní zákazníci budou moci koupit poukaz na vaše služby, které budou čerpat v budoucnu.
 3. Peníze od nás dostanete obratem. Provize ve výši 4 % slouží jen k pokrytí nejnutnějších nákladů – na platební bránu, provoz a údržbu aplikace, její základní propagaci. Chceme především pomáhat. Bohužel jsme příliš malí na to, abychom si mohli dovolit všechny náklady na provoz dotovat ze svých zdrojů.
 4. Stačí pozvat svoje věrné zákazníky prostřednictvím vašeho webu, Facebooku, mailem nebo jakkoliv jinak.
 5. Ověření platnosti poukazu při jeho předložení "štamgastem" a jeho uplatnění je velmi jednoduché a nijak nezatíží vaše zaměstnance. Lze to provést dvěmi způsoby – pomocí jakékoliv QR čtečky v mobilním telefonu, nebo vložením šestimístného kódu do jednoduchého validátoru (viz níže Použití poukazu v provozovně).
 6. Zneplatnění poukazu pro další použití je podmíněno vložením hesla, které si sami nastavíte.

Uplatnění poukazu v provozovně

 • Každý poukaz obsahuje unikátní šestimístný kód. Zákazník, který bude chtít poukaz u vás uplatnit, předá obsluze provozovny tento kód (vytištěný, na mobilu, nadiktuje) a ta ověří jeho platnost na ověřovací stránce.
 • Druhou možností je načtení QR kódu uvedeného na poukazu jakoukoliv čtečkou v mobilním telefonu, který obsluhu přivede na ověřovací stránku přímo v mobilu. Na ověřovací stránce zjistíte, jestli je kód platný a po zadání hesla provozovny ho označíte jako uplatněný.

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací