O nás

Proč #ŠtamgastiSobě?

Když před 170 lety vyhořelo Národní divadlo, složili jsme se na nové. Dnes je na čase nenechat „shořet“ jiné národní svatostánky, naše oblíbené hospody. A protože Blaničtí rytíři asi zase nevyjedou, je to na nás, věrných štamgastech.

Pojďme hospody – ale i další živnostníky ve svém okolí – podržet do doby, než zase budou moci konečně otevřít. A to tím nejjednodušším způsobem: objednejte si u nich metr piv, večeři pro dva, masáž nebo nový sestřih. Živnostník dostane peníze hned a pomůžou mu zaplatit nájem, nejnutnější výdaje a hlavně udržet váš oblíbený podnik při životě.  

Kdo jsme a proč to děláme?

Jsme parta grafiků a programátorů z Brna. Pomáháme tím, co umíme. Šít roušky neumíme, ale už jsme „spíchli“ pár desítek e-shopů. Hlavně jsme ale štamgasti a věrní zákazníci. Každý máme nějakou svoji oblíbenou hospodu, vinárnu, trenéra nebo holiče, ke kterým se rádi a pravidelně vracíme. Projekt Štamgasti sobě jsme rozjeli právě proto, aby se za pár měsíců bylo vůbec kam vracet.

Pojďte do toho s námi!

JRWN s.r.o., Brno
#StamgastiSobe

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací